04

11 2019

Domowa porażka Pogoni

Domowa porażka Pogoni - Grodzisk News

Piłkarze Pogoni Grodzisk nie będą miło wspominać minionego weekendu. Zanotowali bowiem porażkę na własnym boisku z Unią Skierniewice 1:2.

Mecz od samego początku był wyrównany. Żadna ze stron nie zarysowała swojej przewagi. W 22 minucie rzut rożny wykonuje Pogoń. Najwyżej do piłki wyskakuje Michał Gładysz i celnym strzałem głową umieszczą futbolówkę w bramce gości. Prowadzimy 1-0! Niestety gdy myśleliśmy już o przerwie w 44 minucie Unia doprowadza do wyrównania. Bramkę zdobył Michał Wrzesiński. Po zmianie stron każda ze stron miała swoje okazje do tego aby zdobyć bramkę. Niestety ta sztuka ponownie udała się gościom a dokładniej Michałowi Wrzesińskiemu który po raz kolejny wpisuje się na listę strzelców. Goście mogli zdobyć jeszcze co najmniej jednego gola ale od jego utraty zachował nas dwojący i trojący się w bramce Pogoni Sebastian Przyrowski. Niestety do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Musimy przełknąć kolejną gorzką pigułkę porażki. Porażki z zespołem prowadzonym przez byłego zawodnika oraz człowieka który na ławce trenerskiej wprowadził Grodziską Pogoń po wielu latach do 3 ligi. Mowa oczywiście o Rafale Smalcu którego mimo wszystko serdecznie pozdrawiamy. Szkoda, żal i smutek pozostaje nam po tym meczu. Mogliśmy wygrać, mogliśmy wydostać się ze strefy spadkowej a zamiast tego znowu jesteśmy ?pod kreską?. Może następnym razem?? A kolejny mecz rozegramy w sobotę 9 listopada kiedy to o godzinie 13:00 w Grodzisku zagramy ze Zniczem Biała Piska.