04 11 2019

Domowa porażka Pogoni

04.11.2019, godz.: 11:55
Domowa porażka Pogoni
fot. Pogoń Grodzisk

Piłkarze Pogoni Grodzisk nie będą miło wspominać minionego weekendu. Zanotowali bowiem porażkę na własnym boisku z Unią Skierniewice 1:2.

Mecz od samego początku był wyrównany. Żadna ze stron nie zarysowała swojej przewagi. W 22 minucie rzut rożny wykonuje Pogoń. Najwyżej do piłki wyskakuje Michał Gładysz i celnym strzałem głową umieszczą futbolówkę w bramce gości. Prowadzimy 1-0! Niestety gdy myśleliśmy już o przerwie w 44 minucie Unia doprowadza do wyrównania. Bramkę zdobył Michał Wrzesiński.

Po zmianie stron każda ze stron miała swoje okazje do tego aby zdobyć bramkę. Niestety ta sztuka ponownie udała się gościom a dokładniej Michałowi Wrzesińskiemu który po raz kolejny wpisuje się na listę strzelców. Goście mogli zdobyć jeszcze co najmniej jednego gola ale od jego utraty zachował nas dwojący i trojący się w bramce Pogoni Sebastian Przyrowski. Niestety do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Musimy przełknąć kolejną gorzką pigułkę porażki. Porażki z zespołem prowadzonym przez byłego zawodnika oraz człowieka który na ławce trenerskiej wprowadził Grodziską Pogoń po wielu latach do 3 ligi. Mowa oczywiście o Rafale Smalcu którego mimo wszystko serdecznie pozdrawiamy.

Szkoda, żal i smutek pozostaje nam po tym meczu. Mogliśmy wygrać, mogliśmy wydostać się ze strefy spadkowej a zamiast tego znowu jesteśmy „pod kreską”. Może następnym razem…? A kolejny mecz rozegramy w sobotę 9 listopada kiedy to o godzinie 13:00 w Grodzisku zagramy ze Zniczem Biała Piska.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata