08 05 2019

Dog Rock koncerty w Grodzisku czas zacząć. Pierwszy już w piątek

08.05.2019, godz.: 07:22
Dog Rock koncerty w Grodzisku czas zacząć. Pierwszy już w piątek
fot. Mat. organizatora

Sezon koncertów na rzecz bezdomnych psów w Grodzisku czas zacząć! Już w ten piątek 10 maja odbędzie się pierwszy występ z cyklu Dog Rock. Przed grodziską publiką zaprezentuje się zespół True Romance/S.A.R.

Swą twórczością muzycy nawiązują do klasyki i takich artystów, jak Lou Reed, David Bowie bądź Iggy Pop.

– True Romance/S.A.R. to zespół stworzony przez grupę przyjaciół, warszawskich muzyków – pasjonatów energetycznego gitarowego grania, na co dzień grających w różnych, często uprawiających odmienną od siebie muzykę formacjach. Od momentu powstania – w 2011 roku grupa zagrała koncerty w większości warszawskich klubów.Efektem tej działalności jest płyta zatytułowana Warsaw. W roku 2018 ukazał się drugi album zatytułowany BAD MUSI, w którym grupa oddaje hołd swoim ulubionym wykonawcom, takim, jak Lou Reed, David Bowie czy Iggy Pop – powiadają ludzie z Grodziskiej Straży Zwierząt organizującej koncert.

PIątkowy koncert w Grillu pod Dębem (Żytnia 37) zagrają charytatywnie, cały dochód z imprezy zostanie przekazany na potrzeby „bezdomniaków”. Wstęp na koncert jest wolny, ale bardzo mile widziane będą szczodre datki do puszki.

Patronem medialnym całego cyklu jest GrodziskNews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.