reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

11 2021

Dofinansowanie dla lokalnych żłobków


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Piotr Remiszewski - Burmistrz Miasta MilanówkaDofinansowanie dla lokalnych żłobków - Grodzisk News


Miasto ogród otrzyma ponad 56 tys. zł dotacji na funkcjonowanie Żłobka Publicznego w Milanówku. Ponadto dofinansowanie otrzyma też placówka z Nadarzyna.


Na początku października informowaliśmy, że gmina Żabia Wola otrzyma blisko 50 tys. zł dotacji na funkcjonowanie Gminnego Żłobka Integracyjnego w Żabiej Woli w ramach programu „Maluch +” . Dofinansowanie przeznaczone było na zapewnienie funkcjonowania 48 miejsc opieki dla dzieci do lat trzech.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Teraz dotację z tego samego programu dotację otrzyma placówka z Milanówka. Zastępca burmistrza Milanówka Ryszard Raban podpisał umowę w imieniu gminy Milanówek na dofinansowanie w wysokości 56,1 tys. zł, które zapewni funkcjonowanie 52 miejsc opieki dzieci do lat 3 w Żłobku Publicznym w Milanówku.

Dofinansowanie z tego „rozdania” programu „Maluch +” otrzyma łącznie 11 żłobków w tym także placówka z gminy Nadarzyn. Środki w wysokości 34,5 tys. zł zapewnią funkcjonowanie 32 miejsc opieki dla dzieci do lat trzech Gminnego Żłobka Nr 1 „Zaczarowany Ogród” w Ruścu

Łącznie w ramach programu „Maluch +” województwo mazowieckie wynosi blisko 4,8 mln zł i zostanie rozdysponowana 59 jednostkom samorządu terytorialnego z przeznaczeniem dla 122 instytucji opieki, w zależności od ilości miejsc.

Dofinansowanie dla lokalnych żłobków - Grodzisk Newsfoto: gov.pl


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.