TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

11 2021

Dofinansowanie dla lokalnych żłobków


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Piotr Remiszewski - Burmistrz Miasta MilanówkaDofinansowanie dla lokalnych żłobków - Grodzisk News


Miasto ogród otrzyma ponad 56 tys. zł dotacji na funkcjonowanie Żłobka Publicznego w Milanówku. Ponadto dofinansowanie otrzyma też placówka z Nadarzyna.


Na początku października informowaliśmy, że gmina Żabia Wola otrzyma blisko 50 tys. zł dotacji na funkcjonowanie Gminnego Żłobka Integracyjnego w Żabiej Woli w ramach programu „Maluch +” . Dofinansowanie przeznaczone było na zapewnienie funkcjonowania 48 miejsc opieki dla dzieci do lat trzech.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Teraz dotację z tego samego programu dotację otrzyma placówka z Milanówka. Zastępca burmistrza Milanówka Ryszard Raban podpisał umowę w imieniu gminy Milanówek na dofinansowanie w wysokości 56,1 tys. zł, które zapewni funkcjonowanie 52 miejsc opieki dzieci do lat 3 w Żłobku Publicznym w Milanówku.

Dofinansowanie z tego „rozdania” programu „Maluch +” otrzyma łącznie 11 żłobków w tym także placówka z gminy Nadarzyn. Środki w wysokości 34,5 tys. zł zapewnią funkcjonowanie 32 miejsc opieki dla dzieci do lat trzech Gminnego Żłobka Nr 1 „Zaczarowany Ogród” w Ruścu

Łącznie w ramach programu „Maluch +” województwo mazowieckie wynosi blisko 4,8 mln zł i zostanie rozdysponowana 59 jednostkom samorządu terytorialnego z przeznaczeniem dla 122 instytucji opieki, w zależności od ilości miejsc.

Dofinansowanie dla lokalnych żłobków - Grodzisk Newsfoto: gov.pl

💬︎   dodaj komentarz

A dlaczego nie ma żadnego żłobka publicznego w Grodzisku? To chyba ewenement na skalę kraju...

Mieszkańcy
14-11-2021 14:28

Bo tylko tu rządzi Ziemia Grodziska oraz Benedykciński i spółka. Tu mamy za to murale, tężnie solankowe i totemy :) No i smog, korki, covid (już 12 miejsce na ok. 400 w kraju) i deweloperkę.

Marek T.
14-11-2021 17:08

deweloperka tu jest na skalę kraju też

Jonan
14-11-2021 18:02
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.