TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

02 2021

Dodatkowe środki ostrożności w gminie


Grodzisk News


Dodatkowe środki ostrożności w gminie - Grodzisk News


Grodziski magistrat poinformował, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną wprowadza dodatkowe środki ostrożności na targowisku, w kinie i na basenie.


reklama Grodzisk mazowiecki

Urzędnicy zdecydowali, że sytuacja epidemiologiczna jest na tyle poważna, że niezbędne będą dodatkowe środki ostrożności. – Sytuacja w Grodzisku Mazowiecki jest bardzo niedobra, gdyż w zeszłym tygodniu odnotowano u nas 220 osób, u których potwierdzono wynik pozytywny. Powiat Grodziski jest w czołówce, a 70% zakażeń z całego powiatu, dotyczy tylko gminy Grodzisk Mazowiecki. W związku z pogarszającą się sytuacją, od środy 24.02.2021 r., zostaną wprowadzone dodatkowe środki ostrożności na targowisku, w kinie i na basenie – poinformował grodziski magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Co to oznacza? – Obiekty będą dodatkowo dezynfekowane, a w przypadku kina i basenu także dodatkowo wietrzone. Szczególnie też będzie zwracana uwaga na przestrzeganie obowiązujących obostrzeń, jak noszenie maseczek i zachowanie dystansu. Zwracamy się z prośbą o przestrzeganie wszelkich zasad sanitarnych – podkreślają urzędnicy.

💬︎   dodaj komentarz

No własnie, ale markety i te parki handlowe (cokolwiek to znaczy) budowane są na bazie prostokąta, kwadrata, np. w Grodzisku markety przy Królewskiej, żadne okno nie jest otwarte, bo ich w konstrukcji takich budynków raczej nie ma. Dlaczego o braku okien w marketach się nie mówi, i nie mówi się o tym, że tam są tłumy ludzi codziennie, i nikt nie podejmuje działań, żeby chociaż drzwi, skoro brak okien, były otware. A jakieś opowieści o rynku....

Jadwiga
22-02-2021 19:10

święta prawda

Albert
22-02-2021 21:06

Zamkna targ?

Gosc
22-02-2021 22:28

pokaż wszystkie komentarze (9)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.