12 10 2019

Do Tomaszowa po trzy punkty!

12.10.2019, godz.: 15:49
Do Tomaszowa po trzy punkty!
fot. Facebook Pogoń Grodzisk

W niedzielę o 11.00 pierwszy zespół grodziskiej Pogoni czeka kolejne niezwykle ważne ale i ciężkie spotkanie. W Tomaszowie Mazowieckim zagramy z miejscową Lechią.

Z każdym kolejnym meczem zadajemy sobie pytanie: Czy to ten mecz, czy to te spotkanie w którym nastąpi przełamanie naszej Pogoni? Czy zwycięstwo pozwoli podnieść morale które z każdą porażką chcąc nie chcąc spada w dół. Wiary nam nie brak bo ostatnią rzeczą którą moglibyśmy zrobić to odwrócić się od naszych zawodników. Zawodników, którzy dostarczyli nam tyle radości. Jednak piłka nożna jest takim sportem że pamięta się to co tu i teraz co podkreślił jak pamiętamy w obszernym wywiadzie trener Moskal po wywalczeniu przez Pogoń promocji do 3 ligi mówiąc że chciałby aby nasze humory i dopingowanie było także w momencie kryzysu przez który ewidentnie teraz przechodzimy.

Jednak każda zła chwila i moment musi się kiedyś skończyć. Wierzymy i jesteśmy przekonani że zawodnicy Pogoni mają umiejętności aby w tej lidze spokojnie się utrzymać a to jest niewątpliwie naszym celem. Strata to miejsca gwarantującego utrzymanie nie jest duża ale warunek jest jeden: zacząć wygrywać!

W Tomaszowie o zwycięstwo na pewno nie będzie łatwo. Lechia choć zajmuje obecnie 13 miejsce to zespół silny i niewygodny. Z nim nigdy nam się nie grało łatwo. Ten sezon w wykonaniu naszego najbliższego rywala także nie jest udany. Warto przypomnieć że w zeszłym Lechia zajęła na koniec rozgrywek 3 miejsce w tabeli. Obecnie po rozegranych 10 spotkaniach gracze z Tomaszowa mają 12 punktów na swoim koncie. Bilans tej drużyny to: 3 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki. Bilans bramkowy: 14 goli strzelonych i tyle samo straconych. W ostatnim meczu Lechia przegrała 1-2 z Olimpią Zambrów.

Czy w tym spotkaniu nastąpi przełamanie Pogoni? O tym przekonamy się już w niedzielę.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.