TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

09 2021

Do Siedlec po zwycięstwo. Pogoń gra na wyjeździe


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayDo Siedlec po zwycięstwo. Pogoń gra na wyjeździe - Grodzisk News


Już dziś Pogoń Grodzisk mierzyć się będzie w Siedlcach z tamtejszą Pogonią. Stawką tego meczu będą dla naszej drużyny nie tylko trzy punkty, ale i wydobycie się ponad strefę spadkowa.


reklama Grodzisk Mazowiecki

– Ostatni mecz obu Pogoni rozegrany został w sezonie 2005/2006 na boiskach czwartej ligi. Jeszcze wtedy nikt nie przypuszczał, że kolejne oficjalne spotkanie przyjdzie nam rozgrywać na boiskach drugiej ligi – 15 lat później. Jak wyglądały tamte spotkania? Pierwszy mecz w Grodzisku wygrała imienniczka z Siedlec. Jedyne trafienie kibice przy M4 obejrzeli w 67. minucie, jego autorem był Łukasz Firus. My natomiast wzięliśmy odwet w Siedlcach i za sprawą Maćka Milewskiego, popularnego „Diabła” wywieźliśmy 3 punkty. Tamten sezon, nasza drużyna zakończyła na szóstym miejscu, a siedlczanie spadli do piątej ligi – przypomina strona internetowa grodziskiego klubu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Po kilkunastu latach sytuacja obu klubów wygląda zgoła inaczej. Pogoń Siedlce od sezonu występuje w rozgrywkach na szczeblu centralnym, zaliczyła nawet sezon na zapleczu ekstraklasy. Dla naszej Pogoni jest to z kolei sezon historyczny, debiutancki na poziomie drugie ligi. W dzisiejszym meczu siedlczanie nie ułatwią zadania podopiecznym Krzysztofa Chrobaka, zwłaszcza że mają w składzie graczy z doświadczeniem w występach na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Są to choćby  Wojciech Trochim, Eduards Visnakovs.

– W naszym zespole widać entuzjazm i chęć osiągnięcia kolejnego sukcesu, jakim będą 3 punkty. Na razie historia meczów w Siedlcach, jest korzystniejsza dla Pogoni z Grodziska i niech tak zostanie – zapowiada klub.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.