TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

02 2022

Do muzeum, do teatru, na wystawę – z biletem KM


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: mazowieckie.com.plDo muzeum, do teatru, na wystawę – z biletem KM - Grodzisk News


Koleje Mazowieckie ruszają z szóstą edycją programu „Koleją do kultury”. Dzięki niej z biletem KM odwiedzisz wybrane instytucje kultury ze zniżką.


Akcja Kolei Mazowieckich ma na celu promocję interesujących miejsc na mapie kulturalnej Mazowsza. Bonusem dla podróżnych jest to, że mają możliwość zakupu biletów do teatrów, muzeów, galerii z atrakcyjną zniżką.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Akcja „Koleją do Kultury” to połączenie turystyki i kultury. Cieszę się, że podróżni mają możliwość odbyć tę kulturalną podróż pociągami Kolei Mazowieckich. Zdaję sobie sprawę, że w obecnych realiach funkcjonowanie placówek kulturalnych nie należy do najłatwiejszych, jednak to nie zmienia faktu, że wszyscy pragniemy powrotu do normalności. Ta akcja jest właśnie jedną z takich możliwości -mówi Robert Stępień, prezes zarządu Kolei Mazowieckich.

Partnerami akcji obecnie jest 17 placówek z Mazowsza i jedna z Pomorza. Z biletem KM, zniżkę na wejściówkę można otrzymać m.in. w Mazowieckim Instytucie Kultury, Stacji Muzeum, Muzeum Mazowieckim w Płocku, Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego czy Muzeum Niepodległości w Warszawie. Pełna lista partnerów oraz szczegóły akcji znajdują się tutaj.

Akcja potrwa do końca 2022 r.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.