TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

10 2021

Do Krakowa po ligowe punkty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayDo Krakowa po ligowe punkty - Grodzisk News


Garbarnia Kraków będzie najbliższym rywalem grodziskiej Pogoni w eWinner 2.lidze. Spotkanie już jutro na stadionie przy ul. Rydlówka w Krakowie.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Zespół z Grodu Kraka sąsiaduje z Pogonią w tabeli i ma taką samą liczbę punktów. Pogoń jednak rozegrała jeden mecz mniej. Zapowiada się więc wyrównane spotkanie, ale należy pamiętać, że w ubiegłym sezonie Garbarni niewiele brakowało, aby zakwalifikować się do baraży o I ligę.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W ostatniej kolejce nasz zespół pauzował w lidze (rozegrali mecz sparingowy z ekstraklasowym Górnikiem Łęczna), natomiast „Garca” przegrała na wyjeździe z Olimpią Elbląg 0:1. Ten mecz nie tylko kosztował Garbarnię punkty, ale również stracili Daniela Morysa – podstawowego zawodnika, który w meczu z naszym zespołem będzie pauzował za kartki.

Czy Garbarnia ma kim postraszyć? Zespół z Krakowa nie ciągnie jeden zawodnik, a ciężar zdobywania goli rozkłada się na wielu graczy. Po trzy trafienia w lidze zanotowali dotychczas Michał Feliks, Bartłomiej Purcha i Wojciech Słomka.

Warto podkreślić, że Garbarnia w tym roku obchodzi swoje 100-lecie.

Mecz Garbarnia Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki odbędzie się w sobotę. Początek spotkania o godz. 14.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.