TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

03 2023

Do Augustowa po kolejne zwycięstwo


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/UKS Sparta - II Liga MężczyznDo Augustowa po kolejne zwycięstwo - Grodzisk News


Siatkarze Sparty Grodzisk Mazowiecki zagrają na wyjeździe z UKS Centrum Augustów w meczu 19. kolejki II ligi.


Poprzedni mecz gracze Sparty grali z ostatnim zespołem w lidze czyli AZS UWM Olsztyn. Teoretycznie nasz zespół plasujący się w czołówce ligi powinien bez problemu poradzić sobie z outsiderem, ale rywal postawił trudne warunki. Ostatecznie jednak udało się wygrać 3:1 i zgarnąć trzy punkty, co pozwoliło wrócić podopiecznym Tomasza Rosy wrócić na fotel wicelidera. A trzeba pamiętać, że zespół z Grodziska ma jeden mecz mniej niż bezpośredni rywale do awansu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jutro kolejne spotkanie z drużyną z dołu tabeli, czyli UKS Centrum Augustów. Rywala z pewnością nie można zlekceważyć, aby nie było przykrej niespodzianki, ponieważ ta ekipa potrafi napsuć krwi nawet najlepszym. Ale zwycięstwo w tym spotkaniu umocni Spartę na pozycji wicelidera.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 11 marca o godz. 18.00. Transmisję ze spotkania można obejrzeć na kanale YouTube Sparty Grodzisk Mazowiecki.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.