reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

01 2022

Długi weekend z Biletem wycieczkowym już od dziś


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Koleje Mazowieckie/Mat. prasoweDługi weekend z Biletem wycieczkowym już od dziś - Grodzisk News


Obowiązująca zwyczajowo od piątkowego popołudnia do niedzielnego wieczoru oferta biletu wycieczkowego Kolei Mazowieckich będzie dłuższa przy okazji najbliższego, wydłużonego weekendu. Powodem oczywiście Święto Trzech Króli.


Oferta obowiązywać będzie od dziś, czyli 5 stycznia (od godz. 18.00) do 9 stycznia (do godz. 24.00). – Przy przejazdach na podstawie biletów wycieczkowych w pociągach uruchamianych przez Koleje Mazowieckie dzień 7 stycznia 2022 r. (piątek) należy traktować jako dzień wolny od pracy – informuje przewoźnik.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na podstawie biletu wycieczkowego można korzystać z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich w relacji do 200 km. Termin ważności biletu wycieczkowego „tam”lub „tam i z powrotem” (bez względu na odległość) wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24.00 w terminie ważności biletu.

Z biletem KM, także z Biletem wycieczkowym, w placówkach partnerskich akcji Koleją do Kultury otrzymamy zniżki. Lista partnerów wraz z informacją o wysokości zniżek znajduje się na stronie internetowej Kolei Mazowieckich.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.