TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

05 2023

Defibrylatory w pociągach WKD? Głosuj w ramach budżetu obywatelskiego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: WKD1 - Grodzisk News


Warszawska Kolej Dojazdowa walczy o dofinansowanie na zakup i montaż defibrylatorów AEG w swoich składach. Aby inwestycja mogła zostać zrealizowana potrzebne są Wasze głosy.


Projekt Warszawskiej Kolei Dojazdowej „Zakup i montaż defibrylatorów AED w pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej sp. z o.o. oraz produkcja spotu promującego pierwszą pomoc” został zakwalifikowany do głosowania w ramach 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Polega on na zakupie i montażu w 21 pociągach przewoźnika ogólnodostępnych defibrylatorów, produkcji spotu edukacyjnego, będącego instruktażem pierwszej pomocy z użyciem urządzenia oraz promocją postawy społecznej ukierunkowanej na potrzebę niesienia pomocy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Aby projekt się ziścił WKD  potrzebuje Państwa wsparcia w postaci oddanych głosów. – Możecie pomóc sprawić, że pociągami WKD będzie podróżowało się jeszcze bezpieczniej. Defibrylator to niewielkie urządzenie do przeprowadzania reanimacji,  które może uratować komuś życie. Dlatego z WKD głosujmy RAZEM dla ŻYCIA w Budżecie Obywatelskim Mazowsza www.bom.mazovia.pl wybierając z puli podregionalnej projekt nr 334 – zachęcają do głosowania przedstawiciele WKD.

Głosować można do 18 czerwca.

Defibrylatory w pociągach WKD? Głosuj w ramach budżetu obywatelskiego - Grodzisk Newsfoto: WKD


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.