TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

08 2021

Dalsza przebudowa al. Sadowej za ponad 580 tys. zł. Umowa podpisana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plDalsza przebudowa al. Sadowej za ponad 580 tys. zł. Umowa podpisana - Grodzisk News


Grodzisk podpisał dziś umowę na kolejny etap przebudowy al. Sadowej, czyli drogi łączącej Książenice z Owczarnią. Inwestycję zrealizuje firma Mabau z Szymanowa.


To drugi etap modernizacji drogi łączącej Książenice z Owczarnią. Wcześniej wyremontowano ponad 600-metrowy fragment, teraz czas na odcinek od granicy zmodernizowanego fragmentu (w praktyce od początku odcinka leśnego do skrzyżowania z al. Dębową).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Firma Mabau przeprowadzi ów drugi etap za cenę nieco ponad 584 tys. zł, z czego 120 tysięcy pochodzić będzie z dofinansowania unijnego.

Przebudowa ma polegać m.in. na wymianie istniejącej konstrukcji jezdni, poszerzeniu do szerokości 5 metrów, uzupełnieniu poboczy i zjazdów oraz profilowaniu istniejących rowów. Należy też wykonać rozbiórkę istniejącej nawierzchni i ułożyć nową ujednoliconą nawierzchnię bitumiczną z wykonaniem nowych warstw podbudowy.

Czas realizacji? Do końca października tego roku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.