TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

08 2021

Dacia dachowała na S8. Kierowca w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook OSP NadarzynDacia dachowała na S8. Kierowca w szpitalu - Grodzisk News


Do groźnie wyglądającego wypadku doszło we wtorkowy wieczór na trasie S8 w kierunku Nadarzyna. W wyniku zderzenia dwóch osobówek kierowca dacii z obrażeniami ciała trafił do szpitala.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Do wypadku doszło około godz. 21.20. – Wówczas dostaliśmy zgłoszenie na trasie S8 w kierunku Nadarzyna na wysokości Starej Wsi i Urzutu zderzyły się dwa samochody osobowe – mówi nam pruszkowska komenda policji.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Na miejscu policjanci ustalili, że kierująca minicooperem jechała lewym pasem w kierunku Nadarzyna. Podczas zmiany pasa na prawy najechała na tył dacii, w wyniku czego dacia przewróciła się na dach i uderzyła jeszcze w barierę energochłonną. Kierowca tego auta trafił do szpitala. Kobieta kierująca minicooperem była trzeźwa – dodaje.

Zdjęcia z wypadku publikujemy dzięki uprzejmości OSP Nadarzyn.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.