reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

04 2021

Dachowanie w Urszulinie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsDachowanie w Urszulinie - Grodzisk News


We wtorek późnym popołudniem w Urszulinie samochód osobowy wjechał do rowu i dachował. Kierującej zabrano prawo jazdy.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Urszulinie na zakrętach na drodze w stronę Starej Wsi doszło wczoraj do wypadku. Samochód wpadł do rowu i dachował. Na miejscu była karetka pogotowia, policjanci oraz kilka zastępów straży pożarnej – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci potwierdzają. – Około godz. 19.00 otrzymaliśmy zgłoszenie w tej sprawie. Kierująca hondą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wjechała do rowu i pojazd przewrócił się na dach. Inne pojazdu nie brały udziału w zdarzeniu więc zakwalifikowaliśmy je jako kolizję. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe, ale nie mamy informacji o stanie zdrowia kierującej – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Kobieta, która kierowała hondą, za kierownicę prędko nie wsiądzie. – Pani zostało zabrane prawo jazdy za niezachowanie ostrożności na drodze. Gdy policjant uznaje, że kierowca stworzył duże zagrożenie, może odebrać mu uprawnienia – dodaje rzecznik grodziskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Brawo , brawo , brawo ... jestem przerażona jazdą młodych kierowców. Wczoraj w Żelechowie musiałam ratować się , uciekając niemal do rowu bo młoda panienka własnie na zakrętach , ani myślała trzymać się własnego pasa ruchu. Im się wydaje że są Kubicą i wszyscy mają do nich się dostosować.

ewa
21-04-2021 12:11

k.... z nikim nie miała stłuczki wywaliła na dach swoj własny samochod i policja jak sad uznał ze stwarzała zagrozenie i zabrał jej prawo jazdy no paranoja......

mekintosz1231
21-04-2021 16:21

Rzucę młotkiem w Twoją głowę i chybię o 2 cm. Idąc Twoim tokiem rozumowania nie stworzyłem zagrożenia więc w sumie mogę robić to bezkarnie.

wg
21-04-2021 18:20

pokaż wszystkie komentarze (4)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.