reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

08 2022

Dachowanie w Radziejowicach i kolizja na drodze serwisowej przy S8


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W piątek na granicy powiatów grodziskiego i żyrardowskiego doszło do dwóch zdarzeń drogowych – dachowania samochodu osobowego i kolizji osobówki z samochodem ciężarowym.


Informację o zdarzeniach otrzymaliśmy od czytelników. O dachowaniu w Radziejowicach poinformował czytelnik Henryk. – W Radziejowicach około godziny 1.00 samochód wpadł do rowu i dachował. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie oraz policjanci – podał.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci otrzymali zgłoszenie o godz. 1.44. – Na ul. Ossolińskich w Radziejowicach świadek zauważył pojazd leżący w rowie, a przy aucie miał stać zakrwawiony mężczyzna. Gdy policja przyjechała na miejsce tego człowieka nie było już w miejscu zdarzenia. Do tej pory nie znaleziono kierującego tym pojazdem. Pojazd został zabezpieczony – mówi nam st. sierż. Patrycja Sochacka z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Z kolei czytelnik Paweł poinformował o kolizji na drodze serwisowej strasy S8. – Na serwisówce do Mszczonowa wypadek osobówki z tirem – napisał.

Zgłoszenie wpłynęło na policję o godz. 9.24. – W miejscowości Kuranów na drodze serwisowej miała miejsce kolizja drogowa. Zderzyły się samochód osobowy z ciężarowym. Do zdarzenia doszło wskutek nieprawidłowego wymijania jednego pojazdu przez drugi. Nikomu nic się nie stało, uczestnicy zdarzenia trzeźwi – informuje st. sierż. Patrycja Sochacka.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.