TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

09 2021

Dachowanie w Budach-Grzybku, ranny kierowca


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsDachowanie w Budach-Grzybku, ranny kierowca - Grodzisk News


O godz. 14.00 w Budach-Grzybku doszło do dachowania samochodu osobowego. Na miejscu działają policja, straż pożarna oraz pogotowie.


reklama Grodzisk mazowiecki

W zdarzeniu ranny został bowiem kierowca osobówki. – Jeszcze przed przyjazdem pogotowia strażacy udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy, a następnie przekazali go medykom – wyjaśnia asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku. – W związku ze zdarzeniem ulica Potockiego, na której do niego doszło jest zablokowana – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Prócz trzech zastępów straży pożarnej oraz pogotowia ratunkowego na miejscu działają też policjanci z komendy w Grodzisku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.