TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

08 2022

Dach sali gimnastycznej wymaga remontu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Dach sali gimnastycznej wymaga remontu - Grodzisk News


W Podkowie Leśnej rozpoczął się remont dachu sali gimnastycznej przy szkole samorządowej. Problemy z dachem obiektu występują od dawna – praktycznie od samego odbioru obiektu po wybudowaniu. Czy uda się raz na zawsze rozwiązać problem?


–Dach sali gimnastycznej w szkole samorządowej wymaga naprawy. Wykonawcy przystąpili już do pracy, którą planujemy zakończyć do końca sierpnia. Wydamy na to z budżetu miasta blisko 160 tys. zł – poinformował na Facebooku burmistrz Podkowy Artur Tusiński.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Z problemami z dachem borykamy się od samego początku, czyli od momentu jego odbioru (budowy). Moja poprzedniczka zrobiła ekspertyzę, z której wynikało, że dach został wykonany z błędami. Niemniej spory sądowe i upadłość głównego wykonawcy uniemożliwiły egzekwowanie należycie wykonanej pracy. Brak właściwego nadzoru pokutuje do dziś – dodaje.

Włodarz ma nadzieję, że prace naprawcze „na jakiś czas wystarczą, a dzieci bezpiecznie ( i sucho) będą mogły korzystać z dużej sali gimnastycznej”.

Na gruntowną przebudowę trzeba by wielokrotnie większych pieniędzy, których w budżecie Podkowy na ten cel na razie nie ma.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.