17 01 2020

Czy rozpoznajesz te osoby? Są poszukiwane przez policję

17.01.2020, godz.: 09:33
Czy rozpoznajesz te osoby? Są poszukiwane przez policję
fot. Policja

Grodziska policja opublikowała wizerunki osób mogących mieć związek z oszustwami komputerowymi, w wyniku których doszło do kradzieży bankowych.

Sprawa zmobilizowała policjantów w całym kraju. Do nieautoryzowanych przelewów z kont bankowych mogło dojść między innymi w Pruszkowie, Katowicach, Warszawie. – Sprawcy zakupili za skradzione pieniądze kilkanaście sztabek złota. Straty sięgają kilkuset tysięcy złotych, co stanowi mienie znacznej wartości – poinformowała policja.

fot. Policja

– Każdy, kto rozpoznaje widoczne na nagraniu osoby proszony jest o kontakt telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę: asp.szt. Radosławem Topko tel. (62) 73 77 298, asp. Łukaszem Adamek tel. (62) 73 77 492, Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym tel. (62) 73 77 280 lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim pod całodobowym numerem (62) 73 77 211 – dodała.

Nagranie zamieszczone przez policję można zobaczyć TUTAJ

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.