reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

09 2022

Czy będzie nazwa dla grodziskiej hali sportowej? Są już pomysły


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Czy będzie nazwa dla grodziskiej hali sportowej? Są już pomysły - Grodzisk News


Weekendowe otwarcie hali sportowej miało wzięcie: zarówno jeśli chodzi o zwiedzanie i zainteresowanie tarasem widokowym, jak i pod względem części rozrywkowej. Wkrótce po otwarciu w mediach społecznościowych pojawiły się sugestie nadania nazwy obiektowi. Co na to włodarze miasta?


Do grodziskiej hali przyszło wielu mieszkańców, aby być świadkiem oficjalnego otwarcia najnowocześniejszej hali widowiskowo-sportowej na Mazowszu. Hala była pełna, ponadto ludzie gromadzili się na zewnątrz gdzie ustawiono foodtrucki i telebim, który pokazywał wydarzenia z wnętrza obiektu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Swoją obecnością wydarzenie uświetniło wiele znanych postaci ze świata sportu i kultury. Imprezę poprowadzili Katarzyna Pakosińska oraz Michał Milowicz, natomiast w uroczystości udział wzięli m.in. Andrzej Grabowski, Bohdan Łazuka, Daniel Olbrychski, Mariusz Pudzianowski, Tomasz Majewski, Luiza Złotkowska, Zbigniew Bródka, czy Dariusz Mioduski. Nie mogło również zabraknąć przedstawicieli samorządów – w grodziskiej hali pojawili się m.in. marszałek Adam Struzik, wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera.

Frekwencja dopisała, a na fali emocji towarzyszących otwarciu w mediach społecznościowych dotyczących grodziska pojawiły się głosy zastanowienia czy hali powinno się nadać nazwę i ewentualnie.

Jedną z częstych propozycji była np. „Hala 500-lecia”. Postanowiliśmy więc zapytać o to władze miasta. Te na razie jednak nie planują nadawać nazwy obiektowi. – Nie rozważamy na razie nadania nazwy hali, ale bierzemy pod uwagę podpisanie umowy z dużym sponsorem strategicznym obiektu, i wówczas nazwa mogłaby być powiązana z nim, a obiekt będzie na siebie zarabiał – powiedział nam Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska.

Odniósł się też do nazwy „Hala 500-lecia”. – W Wrocławiu jest Hala Stulecia, więc podobna nazwa dla naszego obiektu byłaby mało charakterystyczna i wyróżniająca się – przyznaje burmistrz Benedykciński.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Hala im Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego.

Maria
12-09-2022 17:00

Podoba się dla mnie nazwa hala pincetlecia okuratnie albo imienia wiadomo kogo i wiadomo gdzie a dla was się podoba się?

KosiMazaki
12-09-2022 21:29

Ja bym proponował nazwę "niewyremontowanych ulic"

Ben Benek
12-09-2022 21:34

pokaż wszystkie komentarze (19)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.