TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

01 2023

Czworo kierowców na „podwójnym gazie”. Rekordzista miał trzy promile


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaCzworo kierowców na „podwójnym gazie”. Rekordzista miał trzy promile - Grodzisk News


Mimo powtarzanych próśb, apeli, a nawet kar, kierowcy wciąż wsiadają do samochodu pod wpływem alkoholu. Ostatnio grodziscy policjanci tylko jednego dnia zatrzymali cztery takie osoby „pod wpływem”.


Do zatrzymań doszło w poniedziałek. Najpierw rano w Podkowie Leśnej dwoje skontrolowanych kierowców było nietrzeźwych: 29-letni kierowca peugeota i 32-letnia kierująca volkswagenem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do kolejnego zatrzymania pijanego kierowcy doszło po godz. 19.00 na ul. Nadarzyńskiej w Grodzisku. Doszło tam do zderzenia volkswagena z BMW. Winowajcą okazał się kierowca pierwszego z wymienionych aut. Policjanci zmierzyli u 48-latka... ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Obywatel Ukrainy po wytrzeźwieniu w policyjnej celi poddany został dalszym czynnościom i odpowie za jazdę po pijanemu.

Nocą na ul. Chełmońskiego w Grodzisku policjanci udaremnili dalszą jazdę 58-latka z volkswagena. Mężczyzna miał promil alkoholu w organizmie. Wszystkim kierowcom odebrano prawa jazdy. Odpowiedzą również za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Grożą za to zakaz prowadzenia pojazdów, kara grzywny a nawet więzienia do dwóch lat.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

proponuję poważnie: w mediach nie powinno się mówić o pijanych kierowcach, a o pijanych mordersach czy kierowcach idiotach, a te terminy wprowadzić do kodexu i języka, dalej kultury; i nie skazywać za kierowanie pod wpływem, tylko za bycie kierowcą idiotą, czy też pijanym mordercą, a wizerunki upubliczniać, powiedzmy od 2024, żeby nie było że nagle i się nikt nie spodziewał; umowa powinna być jasna:
jedziesz pijany, trafiasz to rejestru idiotów kierowców, i pijanych morderców, a twoja facjata, z powiatem który zamieszkuje będzie publiczna, dostępna w internecie pod pijanykierowca.pl czy kierowcamorderca.pl

logi
12-01-2023 10:17

I jeszcze dodatkowo na 2 tygodnie ladujesz jako ministrant w pobliskiej parafii

marianoitaliano
12-01-2023 15:42

Zgadzam się, wizerunek takiego kierowcy - potencjalnego mordercy powinien być publicznie dostępny, za dużo ludzi ginie przez takich kretynów

Dorota
12-01-2023 16:30
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.