TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

09 2022

Czwartkowy wypadek na autostradzie. Przewrócona cysterna, jedna osoba ranna


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Czwartkowy wypadek na autostradzie. Przewrócona cysterna, jedna osoba ranna - Grodzisk News


W czwartek doszło do groźnie wyglądającego wypadku na 424. kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy. W miejscowości Feliksów w pobliżu MOP Baranów kierowca cysterny przewożącej pasze dla zwierząt stracił panowanie nad pojazdem. Przewrócona cysterna na kilka godzin zablokowała drogę, a kierowca trafił do szpitala.


O szczegółach mówi żyrardowska policja. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca cysterny przewożącej pasze dla zwierząt jechał w kierunku Warszawy i nie zauważył pojazdu z wysięgnikiem stojącego na pasie technicznym. W wyniku wykonania gwałtownego manewru stracił panowanie nad swoim pojazdem, cysterna odpięła się i stanęła w poprzek drogi, a ciągnik siodłowy wjechał do rowu – opisuje przebieg zdarzeń st. sierż. Patrycja Sochacka z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Kierowca cysterny został przewieziony do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Pas w kierunku Warszawy był całkowicie zablokowany. Wyznaczono objazdy drogą krajową nr 50. Utrudnienia związane z usuwaniem skutków zdarzenia trwał do godz. 4.00 – dodaje przedstawicielka żyrardowskiej policji.

Zdjęcie dzięki uprzejmości OSP Wiskitki.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.