reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

04 2023

Czterech kierowców zatrzymanych w weekend w grodziskiej gminie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP RypinCzterech kierowców zatrzymanych w weekend w grodziskiej gminie - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy za kierownicę siedli bezprawnie. Do zatrzymań doszło nie tylko w samym Grodzisku, lecz także w Urszulinie i Kozerkach.


Wszystkie sytuacje, o których mowa, nastąpiły w sobotę. Najpierw po godz. 15.00 na  na ul. Wólczyńskiej w Grodzisku zatrzymany do kontroli został kierowca porsche. – Sprawdzenie danych kierowcy wykazało, że 47-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania – podała grodziska policja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Sytuacja powtórzyła się przy kontroli 21-latka w Urszulinie. Kierujący BMW również nie powinien był siadać za kółko. Taki sam stan prawny miał 22-latek kontrolowany po 3.00 w nocy w Kozerkach, który siedział za kierownicą skody.

–Podczas nocnego patrolu grodziskich ulic policjanci zatrzymali do kontroli również kierującego mazdą. Szybko okazało się, że 20-latek jechał samochodem, mimo obowiązującego go zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów, wydanego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim

–Każdy z kierowców musiał przekazać pojazd innym osobom i nie miał prawa jechać dalej. W najbliższym czasie mężczyznom zostaną przedstawione zarzuty karne za złamanie prawa na drodze – dodaje.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.