reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

04 2023

Czterech kierowców zatrzymanych w weekend w grodziskiej gminie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP RypinCzterech kierowców zatrzymanych w weekend w grodziskiej gminie - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy za kierownicę siedli bezprawnie. Do zatrzymań doszło nie tylko w samym Grodzisku, lecz także w Urszulinie i Kozerkach.


Wszystkie sytuacje, o których mowa, nastąpiły w sobotę. Najpierw po godz. 15.00 na  na ul. Wólczyńskiej w Grodzisku zatrzymany do kontroli został kierowca porsche. – Sprawdzenie danych kierowcy wykazało, że 47-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania – podała grodziska policja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Sytuacja powtórzyła się przy kontroli 21-latka w Urszulinie. Kierujący BMW również nie powinien był siadać za kółko. Taki sam stan prawny miał 22-latek kontrolowany po 3.00 w nocy w Kozerkach, który siedział za kierownicą skody.

–Podczas nocnego patrolu grodziskich ulic policjanci zatrzymali do kontroli również kierującego mazdą. Szybko okazało się, że 20-latek jechał samochodem, mimo obowiązującego go zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów, wydanego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim

–Każdy z kierowców musiał przekazać pojazd innym osobom i nie miał prawa jechać dalej. W najbliższym czasie mężczyznom zostaną przedstawione zarzuty karne za złamanie prawa na drodze – dodaje.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.