02 02 2020

Czołowe zderzenie w Żelechowie. Droga zablokowana

02.02.2020, godz.: 12:47
Czołowe zderzenie w Żelechowie. Droga zablokowana
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś około godz. 12.00 na ul. Chełmońskiego w Żelechowie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Droga jest zablokowana.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Żelechowie doszło do zderzenia Toyoty Yaris i Volkswagena Golfa. Trasa zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz pogotowie – poinformował Henryk.

Do wypadku doszło około południa. – Zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi podróżowały łącznie trzy kobiety. Dwie z nich uskarżały się na bóle wewnętrzne, a jedna na ból nadgarstka. Są już pod opieką dwóch zespołów ratownictwa medycznego – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu oprócz policji i pogotowia są cztery zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz dwa z OSP Żelechów.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata