reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

09 2023

Nina Nowak, czołowa polska śpiewaczka wystąpi w Parku Skarbków


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatora1 - Grodzisk News


Koncert Niny Nowak zamknie tegoroczny sezon koncertów „Klasyka w Parku”. Artystka wystąpi z najpiękniejszym repertuarem operowym i operetkowym.


Jak co niedzielę Park Skarbków wypełni muzyka najwyższych lotów w ramach cyklu „Klasyka w Parku”. Jednak to już będzie ostatni tegoroczny koncert z cyklu, ale jego zwieńczenie będzie mocne. Wystąpi bowiem Nina Nowak, czołowa polska śpiewaczka klasyczna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Artystka specjalizuje się w muzyce symfonicznej – styl od klasyki do muzyki rozrywkowej, poprzez operę, operetkę, musical, muzykę filmową czołowych polskich i międzynarodowych kompozytorów oraz muzyce sakralnej. Zajmuje się również kompozycją. Ukończyła z wyróżnieniem studia na wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im.Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie śpiewu prof. Michaliny Growiec. Dodatkowo ukończyła klasę organów w klasie prof. Władysława Szymańskiego.

Nino Nowak występowała z najbardziej elitarnymi orkiestrami symfonicznymi w kraju i zagranicą, takimi jak m.in. Israel Philharmonic Orchestra, New York Radio Symphony, New York Philharmonic, Chicago Symphony, Berlin Philharmonic, Los Angeles Philharmonic Orchestra, Filharmonia Narodowa, Teatr Wielki-Opera Narodowa, Tokio Philharmonic Orchestra, London Symphony Orchestra,London Philharmonic. Miała okazję śpiewać z Andreą Bocellim.

Koncert odbędzie się tradycyjnie o godz. 16.00 w Parku Skarbków. Jednak w przypadku deszczowej aury koncert zostanie przeniesiony do Mediateki gdzie obowiązywać będą wejściówki, wydawane na pół godziny przed koncertem na podstawie Karty Mieszkańca Grodziska Mazowieckiego a ilość miejsc jest ograniczona.

Nina Nowak, czołowa polska śpiewaczka wystąpi w Parku Skarbków - Grodzisk Newsfoto: Mat. organizatora


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.