
Dramatyczne zdarzenia rozegrały się na torach Warszawskiej Kolei Dojazdowej w czwartkowe przedpołudnie. Na szlaku pomiędzy Regułami a Michałowicami doszło do potrącenia człowieka przez pociąg. Mężczyzna przeżył i jest pod opieką medyków.
Wiadomo, że do wypadku doszło kilkanaście minut po godz. 11.00, a o zdarzeniu WKD poinformowała na swojej stronie internetowej. – Z powodu próby samobójczej ruch na odcinku Reguły - Michałowice został całkowicie wstrzymany. Pociągi od strony Grodziska i Milanówka dojeżdżają do przystanku Reguły. Pociągi od strony Warszawy dojeżdżają do przystanku Michałowice – napisano w komunikacie z godz. 11.30.
Ruch pociągów został już wznowiony, bowiem czynności powypadkowe zakończyła policja prowadząca działania pod nadzorem prokuratura. Służby nie ujawniają zresztą zbyt wielu informacji.
– Jedyne, co mogę na ten moment powiedzieć to, że na torach WKD między Michałowicami a Regułami doszło do wypadku z udziałem pociągu i mężczyzny. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzić będzie pruszkowska prokuratura – mówi nam podkom. Monika Orlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.
Byłeś świadkiem wypadku lub nietypowego zdarzenia?
Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników?
NAPISZ
i
n
f
o
@
g
r
o
d
z
i
s
k
n
e
w
s
.
p
l
ZADZWOŃ
6
9
1
2
2
2
2
3
0
W 99,99 % nie jest to potrącenie człowieka przez pociąg tylko pieszy wszedł pod pociąg. Takie potrącenie byłoby tylko w przypadku gdyby pociąg wykoleił się i wjechał np. na chodnik.
Robert
11-09-2025 19:33
Policjanci zatrzymali 25-latka, który w Żyrardowie zaatakował gazem pieprzowym i maczetą innego mężczyznę. Poszkodowany doznał ciężkich obrażeń.
Jest nowa data wprowadzenia zmian w organizacji ruchu w Podkowie Leśnej. Urzędnicy zdecydowali, że ruch jednokierunkowy na kilku ulicach w centrum miasta ogrodu zostanie wprowadzony w najbliższy poniedziałek.
Reprezentacja Polski do lat 15, której są częścią zawodnicy Orlen Bogorii Grodzisk Mazowiecki wygrała Mistrzostwa Europy kadetów! Złote medale z portugalskiego Gondomar do Grodziska przywiozą: Hubert Kwieciński, Ignacy Sławiński, a także trener Zbigniew Grześlak.
Dziś rozpoczynają się prace związane z przebudową drogi powiatowej biegnącej od Czubina do Milęcina w gminie Brwinów. Droga będzie nieprzejezdna przez kilka tygodni.
Podobało Wam się Festiwalowe Wyzwanie Taneczne podczas poprzedniego Festiwalu Kultur Świata? Mamy dla Was świetną wiadomość! W tym roku czeka na Was kolejna edycja tej wspólnej tanecznej zabawy.
Burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński podał datę rozpoczęcia prac i zamknięcia tunelu w Brwinowie. Przejazd pod torami ma zostać zamknięty we wtorek 21 lipca.
Grodziska gmina otrzyma ponad 1,9 mln zł dofinansowania na trzy projekty: utworzenie parku dworskiego w Kraśniczej Woli, zagospodarowanie terenu wokół stawu w Żukowie i nowe nasadzenia wzdłuż al. Marylskiego w Książenicach.
Na autostradzie A2 na wysokości Baranowa funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji wraz z grodziską policją przeprowadzili akcję, podczas której odzyskali pojazd skradziony na terenie Berlina.
20
21-04-2026
12
29-05-2026
Copyright © 2026 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.