TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

09

07 2024

Czas na tenisowe zmagania w Kozerkach!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayCzas na tenisowe zmagania w Kozerkach! - Grodzisk News


Za nami emocjonujące rozgrywki eliminacyjne w singlu, a dziś start turnieju głównego ITF W15! Impreza jest częścią cyklu LOTTO PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski, która obejmuje aż, czternaście turniejów.


Poniedziałkowe zacięte rozgrywki na kortach twardych nie zamykają jeszcze eliminacji w singla, a o tym kto zagra w turnieju głównym dowiemy się dopiero we wtorek.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W ramach eliminacji w sumie odbędzie się aż 40 emocjonujących spotkań, w wyniku których 8 najlepszych zawodniczek awansuje do turnieju głównego singla, w którym zmierzą się w sumie 32 zawodniczki. W kategorii debla o zwycięstwo powalczy 16 par.

Co ciekawe na wszystkich drabinkach turniejowych znalazły się tenisistki z aż 16 krajów! Między innymi z Polski, Japonii, USA, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Finlandii, Czech czy Francji!
Wśród ponad 30 Polek w całym turnieju gra 6 zawodniczek naszej Akademii, z których 2 wystartują z dziką kartą w turnieju głównym!

Życzymy powodzenia w rozgrywkach i szczególnie mocno trzymamy kciuki za dziewczyny z Akademii Tenisowej Tenis Kozerki!
Zapraszamy do kibicowania! Rozgrywki potrwają do 14 lipca. Wstęp na mecze jest bezpłatny!

Natomiast już 13 lipca na kozerkowych kortach startuje kolejny turniej – najważniejszy tenisowy turniej rangi krajowej – Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, który potrwa do 21 lipca.

Zarówno turniej ITF W 15 – LOTTO PZT Polish Tour jak i Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn realizowane są przy współpracy Ministerstwa Sportu i Turystki, Polskiego Związku Tenisowego oraz Gminy Grodzisk Mazowiecki.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.