reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

09

07 2024

Czas na tenisowe zmagania w Kozerkach!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayCzas na tenisowe zmagania w Kozerkach! - Grodzisk News


Za nami emocjonujące rozgrywki eliminacyjne w singlu, a dziś start turnieju głównego ITF W15! Impreza jest częścią cyklu LOTTO PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski, która obejmuje aż, czternaście turniejów.


Poniedziałkowe zacięte rozgrywki na kortach twardych nie zamykają jeszcze eliminacji w singla, a o tym kto zagra w turnieju głównym dowiemy się dopiero we wtorek.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W ramach eliminacji w sumie odbędzie się aż 40 emocjonujących spotkań, w wyniku których 8 najlepszych zawodniczek awansuje do turnieju głównego singla, w którym zmierzą się w sumie 32 zawodniczki. W kategorii debla o zwycięstwo powalczy 16 par.

Co ciekawe na wszystkich drabinkach turniejowych znalazły się tenisistki z aż 16 krajów! Między innymi z Polski, Japonii, USA, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Finlandii, Czech czy Francji!
Wśród ponad 30 Polek w całym turnieju gra 6 zawodniczek naszej Akademii, z których 2 wystartują z dziką kartą w turnieju głównym!

Życzymy powodzenia w rozgrywkach i szczególnie mocno trzymamy kciuki za dziewczyny z Akademii Tenisowej Tenis Kozerki!
Zapraszamy do kibicowania! Rozgrywki potrwają do 14 lipca. Wstęp na mecze jest bezpłatny!

Natomiast już 13 lipca na kozerkowych kortach startuje kolejny turniej – najważniejszy tenisowy turniej rangi krajowej – Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, który potrwa do 21 lipca.

Zarówno turniej ITF W 15 – LOTTO PZT Polish Tour jak i Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn realizowane są przy współpracy Ministerstwa Sportu i Turystki, Polskiego Związku Tenisowego oraz Gminy Grodzisk Mazowiecki.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.