21 02 2019

Czas na otwarcie świetlicy w Opypach

21.02.2019, godz.: 16:23
Czas na otwarcie świetlicy w Opypach
fot. Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Nie trzeciego – jak podawano wcześniej – lecz drugiego marca nastąpi oficjalne otwarcie nowo wybudowanej świetlicy w Opypach przy ul. Polnej Róży 14. Obiekt będzie nie tylko miejscem zebrań wielskich, lecz także ośrodkiem integracji i ciekawych zajęć dla mieszkańców.

Znajdująca się w budynku świetlicy – sala główna, będzie pełnić również funkcje sali spotkań i zebrań. Świetlica będzie dobrze nasłoneczniona. Do dyspozycji mieszkańców będą dwie sale. Budynek będzie wyposażony w multimedialne urządzenia, ekran rolowany i projektor.

Budynek świetlicy, choć stosunkowo niewielki, to wydaje się wystarczający na potrzeby mieszkańców Opyp. Włodarze zapewniają, że można tam spędzać czas w komfortowych warunkach.

Mieszkańcy mogą to sprawdzić 2 marca podczas oficjalnego otwarcia obiektu. Dokona tego burmistrz Grzegorz Benedykciński w towarzystwie, przewodniczącej rady gminy, a także sołtys Opyp i radnych. W programie także występ artystyczny dzieci oraz atrakcje przygotowane przez animatora.

Początek 2 marca o godz. 12.00.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata