reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

21

02 2024

Ćwierćfinał mistrzostw świata nie dla reprezentantów grodziskiej Bogorii


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiĆwierćfinał mistrzostw świata nie dla reprezentantów grodziskiej Bogorii - Grodzisk News


Na ćwierćfinale zakończyła swój udział w drużynowych mistrzostwach świata w tenisie stołowym reprezentacja polski mężczyzn prowadzona przez Tomasza Redzimskiego i z Miłoszem Redzimskim w składzie. Nasza kadra przegrała po dobrym spotkaniu z drużyną Francji.


Reprezentujący na co dzień barwy Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki trener Tomasz Redzimski oraz jego syn Miłosz mieli w ostatnich przed sobą poważne wyzwanie: start na drużynowych mistrzostwach świata. Gra z orzełkiem na piersi to dla zawodników i trenerów szczególna nobilitacja, zwłaszcza w światowym czempionacie, kiedy gra się dla drużyny.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Polacy szli przez turniej w koreańskim Busan bardzo pewnie. Odnieśli cztery zwycięstwa z rzędu, dzięki czemu dotarli do 1/8 finału turnieju. Wówczas po drugiej stronie stołu stanęła silna ekipa Francuzów. Do składu na ten mecz trener Tomasz Redzimski desygnował Miłosza Redzimskiego, Jakuba Dyjasa i Samuela Kulczyckiego. Biało-czerwoni w drugiej rundzie głównej drabinki ulegli faworyzowanej Francji 0:3.

Wynik jednak sugeruje jednostronny przebieg pojedynku, podczas gdy każdy z Polaków miał swoje szanse. Szczególnie Jakub Dyjas i Samuel Kulczycki byli blisko zwycięstwa. W rozstrzygających końcówkach setów lepsi byli jednak rywale.

Miłosz Redzimski zagrał w pierwszym pojedynku z bardzo mocnym Felixem Lebrunem i wygrał pierwszego seta na przewagi 12:10. W kolejnych jednak to Lebrun był wyraźnie lepszy.

Rywalizację w tegorocznych mistrzostwach globu podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego kończą na miejscach 9-16.

Francja – Polska 3:0
Felix Lebrun – Miłosz Redzimski 3:1 (10:12, 11:6, 11:2, 11:7)
Alexis Lebrun – Jakub Dyjas 3:2 (13:15, 11:6, 11:5, 10:12, 11:8)
Simon Gauzy – Samuel Kulczycki 3:1 (7:11, 13:11, 11:8, 12:10)


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.