TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

10 2021

Ćwiczenia strażaków w razie wypadku na S8, będą utrudnienia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/OSP ŻelechówĆwiczenia strażaków w razie wypadku na S8, będą utrudnienia - Grodzisk News


Strażacy z państwowej oraz ochotniczej jednostki w Grodzisku, a także OSP z Żelechowa i Książenic będą dziś ćwiczyć w ramach „Warsztatów ratownictwa technicznego – S8”. Może to spowodować pewne utrudnienia dla mieszkańców.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Ćwiczenia organizowane są przez Ochotniczą Straż Pożarną z Żelechowa na terenie parkingu przy miejscowym cmentarzu. – Odbędą się ćwiczenia organizowane przez Ochotnicza Straż Pożarną w Żelechowie przy współudziale zastępu Strażaków z JRG Grodzisk Mazowiecki, przedstawiciela SKKP przy PSP w Grodzisku Mazowieckim a także zastępów z OSP Książenice z którą to mamy najczęstszą możliwość współdziałania przy zdarzeniach komunikacyjnych na drodze ekspresowej S8 – poinformowali strażacy na profilu facebookowym.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ćwiczenia są niezbędne, aby móc szybko i właściwie reagować w razie poważnych wypadków na tak dużym ciągu komunikacyjnym, jak trasa S8. – Warsztaty odbędą się na parkingu przy cmentarzu w Żelechowie od godziny 14.00 do godzin nocnych, co spowoduje nieznaczne utrudnienia dla odwiedzających. Chętnych do obserwowania strażaków w tym, czym zajmują się na co dzień również zapraszamy do obserwacji z bezpiecznej odległości – zachęcają strażacy z OSP Żelechów.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.