TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

10 2021

Ćwiczenia strażaków w razie wypadku na S8, będą utrudnienia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/OSP ŻelechówĆwiczenia strażaków w razie wypadku na S8, będą utrudnienia - Grodzisk News


Strażacy z państwowej oraz ochotniczej jednostki w Grodzisku, a także OSP z Żelechowa i Książenic będą dziś ćwiczyć w ramach „Warsztatów ratownictwa technicznego – S8”. Może to spowodować pewne utrudnienia dla mieszkańców.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Ćwiczenia organizowane są przez Ochotniczą Straż Pożarną z Żelechowa na terenie parkingu przy miejscowym cmentarzu. – Odbędą się ćwiczenia organizowane przez Ochotnicza Straż Pożarną w Żelechowie przy współudziale zastępu Strażaków z JRG Grodzisk Mazowiecki, przedstawiciela SKKP przy PSP w Grodzisku Mazowieckim a także zastępów z OSP Książenice z którą to mamy najczęstszą możliwość współdziałania przy zdarzeniach komunikacyjnych na drodze ekspresowej S8 – poinformowali strażacy na profilu facebookowym.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ćwiczenia są niezbędne, aby móc szybko i właściwie reagować w razie poważnych wypadków na tak dużym ciągu komunikacyjnym, jak trasa S8. – Warsztaty odbędą się na parkingu przy cmentarzu w Żelechowie od godziny 14.00 do godzin nocnych, co spowoduje nieznaczne utrudnienia dla odwiedzających. Chętnych do obserwowania strażaków w tym, czym zajmują się na co dzień również zapraszamy do obserwacji z bezpiecznej odległości – zachęcają strażacy z OSP Żelechów.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.