reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

24

01 2023

CREDIT SPACE – NOWOCZESNA PORÓWNYWARKA OFERT


Artykuł sponsorowany

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

CREDIT SPACE – NOWOCZESNA PORÓWNYWARKA OFERT - Grodzisk News


Jeśli w Twoich planach noworocznych pojawiła się wizja budowy domu, nie pozostawaj w sferze marzeń, tylko zacznij działać!


Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nie potrafisz zaplanować kosztów związanych z finansowaniem inwestycji? Nie znasz warunków, jakie musiałbyś spełnić, aby uzyskać kredyt hipoteczny na budowę domu?

Zrób pierwszy krok i odwiedź portal https://www.creditspace.pl/, na którym porównasz aktualne oferty kredytów hipotecznych na budowę domu. Sprawdzisz, jak wygląda kosztorys budowy domu i wstępnie zaplanujesz koszt jego budowy. Samodzielnie zmienisz parametry kredytu hipotecznego, np. zmieniając kwotę kredytu czy okres kredytowania. Tak, aby porównać wysokość rat oraz koszty kredytu i wybrać wariant najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

CREDIT SPACE – JAK SKOMPLETOWAĆ WYMAGANE DOKUMENTY
Po wybraniu ofert kredytu hipotecznego na budowę domu system Credit Space wygeneruje listę dokumentów. Wszystkie wymagane formularze i niezbędne do złożenia wniosków dokumenty będziesz mógł pobrać w portalu Credit Space. Sprawdzisz również, o które dokumenty powinieneś zawnioskować w urzędach, np. wypis z ewidencji gruntów i budynków lub mapę ewidencyjną.
Jeśli przeanalizowałeś wszystkie możliwości finansowania budowy domu i okazało się, że Twoje zasoby finansowe są ograniczone, brakuje Ci czasu oraz specjalistycznej wiedzy i kompetencji, zaplanuj sfinansowanie budowy domu kredytem hipotecznym z pomocą Credit Space

KREDYT DŁUGOTERMINOWY NA BUDOWĘ DOMU – KREDYT BUDOWLANO-HIPOTECZNY
Od momentu rozpoczęcia inwestycji do czasu zakończenia budowy domu i oddania go do użytkowania mijają średnio 2 lata — w tym czasie obsługiwany jest kredyt budowlano-hipoteczny. Taki kredyt jest wypłacany w transzach, w terminach ustalonych w umowie kredytu, na podstawie harmonogramu budowy. Każdą kolejną transzę bank wypłaca po rozliczeniu poprzedniej, co jest jednoznaczne z koniecznością udokumentowania realizacji ostatniego etapu budowy. Do czasu wypłaty ostatniej transzy długoterminowego kredytu na budowę domu klient spłaca jedynie raty odsetkowe, naliczane od wartości wypłaconego kapitału. Po wypłacie ostatniej transzy kredytu na budowę domu kończy się okres karencji i klient zaczyna spłacać pełną ratę kapitałowo-odsetkową. W momencie zakończenia inwestycji i oddania domu do użytkowania zobowiązanie traktowane jest już jako standardowy kredyt hipoteczny, choć jest to ten sam długoterminowy kredyt na budowę domu.

KREDYT DŁUGOTERMINOWY NA BUDOWĘ DOMU - WKŁAD WŁASNY
Zgodnie z zapisami Rekomendacji S minimalny wkład własny, wymagany przy długoterminowym kredycie, jakim jest kredyt hipoteczny na budowę domu, powinien wynosić 20% i większość banków wymaga wniesienia wkładu własnego w takiej wysokości. Jednak przy zastosowaniu dodatkowego zabezpieczenia istnieje możliwość zaciągnięcia długoterminowego kredytu na budowę domu jedynie z 10% wkładem własnym.

Wkład własny klienta może stanowić nie tylko gotówka lub zgromadzone oszczędności, ale również działka, na której będzie budowany dom, jak również wykonane na niej prace i wykorzystane do tego materiały.

DŁUGOTERMINOWY KREDYT NA BUDOWĘ DOMU – ETAPY BUDOWY
Wnioskując o długoterminowy kredyt na budowę domu, należy dostarczyć do banku kosztorys budowy na formularzu udostępnionym przez bank. Na jego przygotowanie warto poświęcić więcej czasu i dokładnie przeanalizować następujące po sobie etapy budowy, ponieważ na podstawie kosztorysu budowy domu zostanie przygotowany harmonogram wypłaty transz kredytu.

Cały proces udzielania długoterminowego kredytu hipotecznego na budowę domu będzie wspierał Twój Indywidualny Opiekun – Ekspert Kredytowy z wieloletnim doświadczeniem, który odpowie na Twoje wszystkie pytania, rozwieje pojawiające się wątpliwości i zadba, abyś jak najszybciej otrzymał kredyt hipoteczny na budowę swojego wymarzonego domu.

Artykuł przygotowany przez CreditSpace.pl, platformę oferującą porównanie i wybór najlepszych kredytów on-line oraz bezpłatne wsparcie ekspertów.

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.