TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

09 2021

CPK szuka „master architekta”


Grodzisk News


foto: cpk.plCPK szuka „master architekta” - Grodzisk News


Spółka Centralny Port Komunikacyjny szuka generalnego projektanta architektury dla Portu Solidarność. Zostało ogłoszone postępowanie w tej sprawie.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Czy ma się zająć owy master architekt? W ramach jego zadań będzie m.in. projektowanie wielobranżowe dla tego zamierzenia inwestycyjnego obejmującego budynek terminala pasażerskiego i ewentualnych terminali satelitarnych, węzeł przesiadkowy dla transportu publicznego, dworzec kolejowy, zagospodarowanie terenu obszaru terminala pasażerskiego, sieci, instalacje zewnętrzne oraz przyłącza w ramach obszaru terminala pasażerskiego, a także usługi nadzoru nad projektem i dokumentacją obejmujące obowiązki projektanta włącznie z nadzorem

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

rskim.

W jego kompetencjach będzie też doradztwo i wsparcie obejmujące m.in.udział w konsultacjach zamawiającego (czyli CPK) z kluczowymi interesariuszami (przyszłymi użytkownikami, służbami państwowymi i samorządowymi itp.), a także udział w konsultacjach z potencjalnymi generalnymi wykonawcami w celu wypracowania rozwiązań projektowych adekwatnych do możliwości wykonawczych dostępnych na rynku.

To pierwszy etap postępowania. Jego celem jest wyselekcjonowanie potencjalnych wykonawców, natomiast w ramach drugiego etapu ten „master architekt” zostanie wybrany. Takie rozwiązanie ma pozwolić na sprawny i skuteczny wybór projektanta.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Gdy Dubaj chce mieć piękny budynek , to ogłasza konkurs na koncepcję , a nie na projektanta. Zaprasza wszystkich, nawet studentów , aby składali ciekawe pomysły graficzne. Następnie, zespół ekspertów wybiera najlepszy koncept . Dopiero wtedy montuje się zespół architektoniczny.... Jak się zaczyna od d...y strony , to się i g...o dostanie

Piotr
08-09-2021 20:03


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.