reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

09 2022

CPK: Spotkanie online dla mieszkańców


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayCPK: Spotkanie online dla mieszkańców - Grodzisk News


Na najbliższą środę spółka Centralny Port Komunikacyjny zaplanowała spotkanie online z mieszkańcami. Rozmowy mają dotyczyć m.in. pozyskiwania nieruchomości.


To kolejne takie spotkanie organizowane przez CPK. Pierwsze było przeznaczone dla mieszkańców Baranowa, Teresina i Wiskitek i dotyczyło przede wszystkim lokalizacji inwestycji oraz warunków nabywania nieruchomości, a drugie ze względu na szerszą tematykę, dla mieszkańców 11 gmin m.in. Baranowa, Jaktorowa czy Grodziska.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Teraz spółka informuje o kolejnym takim spotkaniu w formie online. – Ponownie zapraszamy do rozmowy mieszkańców terenów objętych bezpośrednim oddziaływaniem inwestycji i gmin ościennych. Porozmawiamy o obecności przedstawicieli CPK, odpowiemy na pytania dotyczące nieruchomości na terenie inwestycji oraz przedstawimy status prac nad kluczowymi dokumentami środowiskowymi. W spotkaniu, jak zawsze, wezmą udział eksperci, którzy postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące powyższych zagadnień - mówi Katarzyna Dobrońska, dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem Inwestycji w spółce CPK.

Spotkanie odbędzie się 21 września o godz. 16.00. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.cpklive.pl/ (obecnie na stronie widnieje data 14 czerwca). W wiadomości zwrotnej zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do udziału w wydarzeniu. Spotkanie ma potrwać około dwie godziny, podczas których mieszkańcy będą mieli okazję zadać pytania i wysłuchać opinii ekspertów


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.