TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

07 2022

CPK: Ostatnie dni konsultacji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayCPK: Ostatnie dni konsultacji - Grodzisk News


Jutro zakończą się konsultacje społeczne w ramach prac nad przygotowaniem raportu oddziaływania CPK na środowisko. To ostatnie chwile, aby zgłosić swoje uwagi.


Dobrowolne konsultacje społeczne były pierwotnie zaplanowane na dni od 15 do 30 czerwca. Jednak czas na wypowiedzenie się został wydłużony do 7 lipca włącznie. Dziś swoje uwagi można zgłaszać również stacjonarnie w Centrum Kultury Żyrardów (6 lipca w godz. 10.00–18.00).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Konsultacje społeczne są prowadzone w ramach prac nad przygotowaniem raportu oddziaływania na środowisko (OOŚ) do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia „Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego wraz z urządzeniami i obiektami niezbędnymi do jego funkcjonowania”.

Na stronie konsultacje.cpk.pl jest dostępny formularz konsultacyjny, za pomocą którego będzie można złożyć swoje uwagi. Ponadto znajdziemy tam takie informacje jak m.in. zakres przedsięwzięcia, aktualny stan środowiska przyrodniczego czy przyjęte metody oceny oddziaływania na poszczególne elementy środowiska oraz wstępne szacunki dotyczące prognozowanych oddziaływań.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.