18 02 2019

Co z tą SPP przy Parku Skarbków? „Decyzja w przyszłym tygodniu”

18.02.2019, godz.: 14:48
Co z tą SPP przy Parku Skarbków? „Decyzja w przyszłym tygodniu”
fot. arturtusinski-podkowa.pl

W weekend informowaliśmy o planach grodziskich włodarzy, aby strefę płatnego parkowania przy Parku Skarbków uczynić częściowo bezpłatną. O to, kiedy możemy spodziewać się konkretów w tej sprawie zapytaliśmy burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego.

Po upływie dwóch miesięcy i obserwacji nowego rozwiązania magistrat nie wyklucza, że część miejsc w SPP będzie jednak bezpłatna. Uzasadniane jest to chęcią udostępnienia większej liczby miejsc bezpłatnych z myślą o osobach dojeżdżających do Warszawy koleją i nie tylko.

Magistrat podał, że sytuacje jest obecnie analizowana. My jednak postanowiliśmy dowiedzieć się, kiedy zapadną decyzje. – Wydaje się, że nie ma przeszkód, aby jedn z parkingów przy Parku Skarbków pozostawić płatnym, a drugi uczynić bezpłatnym. Nie ma tam kolosalnego obłożenia, więc taka formuła może się sprawdzić i ucieszy pewnie sporą część kierowców – mówi nam Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska.

– Przewiduję, że w przyszłym tygodniu powinniśmy podjąć decyzję i wprowadzić stosowne zmiany – dodał burmistrz.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.