20 05 2020

Co mówi raport Sanepidu?

20.05.2020, godz.: 19:46
Co mówi raport Sanepidu?
Fot. Pixabay

Maleje liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym w powiecie grodziskim, nie zmieniła się liczba potwierdzonych przypadków zachorowań względem wczorajszego dnia – wynika z najnowszego raportu grodziskiego Sanepidu.

Grodziska Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim właśnie opublikowała dzisiejszy raport (stan na godz. 13.00) przedstawiający sytuację epidemiologiczną w powiecie grodziskim związaną z koronawirusem. Wynika z niego, że jest ona stabilna i opanowana. Od tygodnia nie przybył ani jeden potwierdzony przypadek zakażenia COVID-19 – wciąż jest ich 41. Regularnie zmniejsza się liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym. Wczoraj było ich 171, a dziś 142. Z 11 na 10 spadła też liczba osób objętych izolacją domową. Od wtorku wzrosła natomiast liczba osób objętych kwarantanną domową – z 33 na 57. Pozostałe statystyki nie uległy zmianie.

Koronawirus w Polsce
W całym kraju potwierdzono 19 739 zakażonych COVID-19, 8183 osób już się z niego wyleczyło. Od początku epidemii w Polsce z COVID-19 powiązano 962 zgony.

Fot. PSSE Grodzisk

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata