01 04 2020

Co mówi nowy raport grodziskiego Sanepidu?

01.04.2020, godz.: 14:04
Co mówi nowy raport grodziskiego Sanepidu?
fot. GrodziskNews

Jak wynika z danych opublikowanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną (PSSE) w Grodzisku. Nie zmieniła się liczba osób zakażonych koronawirusem. Na liczniku wciąż widnieje szesnaście przypadków.

To już trzecia doba bez oficjalnie potwierdzonych zachorowań na COVID-19 w powiecie. Nie zmieniła się też liczba osób przebywających w szpitalu z podejrzeniem zakażenia i wynosi dwa.

Osób przebywających na obowiązkowej kwarantannie jest obecnie 247, o 16 więcej w porównaniu do wczorajszego raportu. Nadzorem epidemiologicznym objęto 1147 mieszkańców.

Grodziski Sanepid nie odnotował jak na razie ani jednej osoby, która wyzdrowiałaby z koronawirusa.

W Polsce wciąż obowiązujące są dane z godziny 8.37. Wynika z nich, że zachorowało 2347 osób, a 35 zmarło. Najwięcej przypadków niezmiennie mamy na Mazowszu – 544, w tym 9 śmiertelnych; na Dolnym Śląsku – 278 i 4 śmiertelne; na Śląsku 272 oraz 9 śmiertelnych.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata