22 06 2020

Co grają w kinie? Wiemy, kto zdobył voucher na dowolny seans!

22.06.2020, godz.: 14:22
Co grają w kinie? Wiemy, kto zdobył voucher na dowolny seans!
fot. CTMG Inc., Wilson Webb

Na najbliższe dni grodziskie kina przygotowały różnorodny repertuar. Złożą się na niego filmy wyświetlane w Kinie Wolność i w „dużym” kinie CK. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy też konkurs,w którym do wygrania voucher na dowolny seans! Mamy zwyciężczynię! Szczegóły na dole tekstu.

KINO W CENTRUM KULTURY

Projekcje codzienne (sobota – czwartek)
„Śnieżka i Fantastyczna Siódemka”

Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i okrąglejsza niż zazwyczaj. Jednak, kiedy przypadkowo w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, za ich sprawą dziewczyna zmienia się nie do poznania i przybiera postać klasycznej królewny, jaką dobrze znacie. Wkrótce poznaje zawadiacką bandę siedmiu krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę książę, na którego rzucono podstępny czar. Jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać przystojnego młodzieńca, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Kiedy w życiu siedmiu krasnoludków pojawia się pełna uroku Śnieżka w czerwonych pantofelkach, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa. Jednak czyha na nich ogromne niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość. Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. Wkrótce wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli patrzy się sercem!

„Małe kobietki”
Scenarzystka i reżyserka Greta Gerwig („Lady Bird”) podeszła do tematu kultowej powieści „Małe kobietki”, bazując na książce oraz rysunkach Louisy May Alcott; przygląda się alter ego autorki – Jo March, sięgając do fikcyjnego życia, które ta prowadzi w wyobraźni.Spojrzenie Gerwig na ukochaną przez publiczność historię czterech sióstr March, zdeterminowanych, by żyć po swojemu, jest zarówno ponadczasowe, jak i silnie osadzone w rzeczywistości. W rolach Jo, Meg, Amy i Beth zobaczymy Saoirse Ronan, Emmę Watson, Florence Pugh oraz Elizę Scanlen. W filmie występują także: Timothee Chalamet w roli sąsiada sióstr March – Lauriego oraz Laura Dern jako Marmee i Meryl Streep jako ciotka March.

„Richard Jewell”
Najnowszy film CLinta Eastwooda na podstawie prawdziwych wydarzeń. Amerykański ochroniarz ratuje życie tysięcy ludzi, zapobiegając wybuchowi bomby w trakcie igrzysk olimpijskich. Tymczasem media podają fałszywą informację, jakoby to on był terrorystą.
Występują: Kathy Bates, Sam Rockwell, Paul Walter Hauser

„Co przyniesie jutro” (środa)
Grace próbuje ułożyć swoje życie na nowo, po tym gdy jej mąż odszedł do innej kobiety. Występują: Annette Bening, Bill Nighy, Josh O’Connor

KINO WOLNOŚĆ
„Kłamstewko” (sobota–poniedziałek, środa)

Rodzina decyduje się ukryć przed ukochaną babcią złe wieści o jej stanie zdrowia i odwiedzić ją tłumnie pod naprędce skleconym pretekstem: hucznym weselem kuzyna.

„Powitanie słońca” (sobota–niedziela, wtorek)
Reżyser odwiedza różne miejsca na ziemi, pokazując, jak dużą rolę może odgrywać joga w życiu osób różnych kultur.

KONKURS
Uwaga, uwaga! U nas można dziś wygrać voucher stanowiący podwójne zaproszenie na dowolnie wybrany seans w „dużym” kinie CK! Termin ważności vouchera to 30 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu.

Zdobędzie go jedna osoba, która dziś 20 czerwca, punktualnie o godz. 14.00, jako pierwsza przyśle maila pod adresem: info@grodzisknews.pl o treści „Voucher do kina CK”. W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik konkursu ogłosimy w portalu 22 czerwca.

Voucher na seans dla dwóch osób zdobywa pani Weronika Dąbrowska. Gratulujemy! A za dwa tygodnie kolejny konkurs!

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.