reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

27

02 2021

Co grają w kinie?


Grodzisk News


foto: FilmwebCo grają w kinie? - Grodzisk News


Grodziskie kino zaprasza. W repertuarze na najbliższe dni znalazły się cztery filmy, w tym pokaz przedpremierowy „Jeźdźców sprawiedliwości” oraz specjalny pokaz dokumentu o jednym z najwybitniejszych reżyserów współczesnego kina Quentina Tarantino.


reklama Grodzisk mazowiecki

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

TA 27 LUTEGO
„Jeźdźcy sprawiedliwości” (pokaz przedpremierowy)
Markus wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu... kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet! Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.
Występują: Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Gustav Lindth


„Palm Springs”
Beztroski Nyles i zadeklarowana singielka Sarah poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.
Występują: Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons


„Naprzód”
Janko i Bogdan, dwóch nastoletnich braci elfów postanawia zbadać, czy magia wciąż istnieje. Chłopcy otrzymują na 16. urodziny Janka zaklęcie, dzięki któremu będą mogli przywołać do życia swojego nieżyjącego tatę. Uda się im to jednak tylko połowicznie... Bracia mają 24 godziny, aby odnaleźć drugie pół ojca! Aby zaklęcie zadziałało w pełni będą musieli odszukać mapę Manticory, legendarnej, nieustraszonej wojowniczki.


„Tarantino: Będkart kina” (sobota – pokaz specjalny)
Quentin Tarantino to jeden z najbardziej znanych, kontrowersyjnych i wpływowych reżyserów. Jest marką samą w sobie, a każdy jego film budzi zainteresowanie krytyków i widzów. Jest samoukiem. Z chłopaka pracującego w wypożyczalni kaset wideo stał się jedną z najważniejszych postaci współczesnego kina. Czerpie inspirację z wielu filmów i gatunków, które następnie przerabia i interpretuje na nowo. W filmie Tary Wood poznajemy biografię i twórczość Tarantino, począwszy od jego pracy w wypożyczalni, poprzez wkroczenie do świata kina w roli scenarzysty, aż do zyskania miana jednego z najbardziej utalentowanych reżyserów.
Występują: Jennifer Jason Leigh, Samuel L. Jackson, Kurt Russell

💬︎   dodaj komentarz

Czyżby jednak kino było czynne? Czy wiadomości nieaktualne?

Urszula Drabek
09-03-2021 08:14

Nie spojrzałam na datę publikacji, To było 27.02.21. A znowu zamknięte od 05.03.21.

Urszula Drabek
09-03-2021 08:16

Grodziska korona - hit ostatnich dni.

as wywiadu
13-03-2021 15:23


reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.