reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

25

08 2019

Co grają w kinie?


Grodzisk News


Co grają w kinie? - Grodzisk Newsreklama Grodzisk mazowiecki

PROJEKCJE CODZIENNE (NIEDZIELA ? CZWARTEK)
?Toy Story 4?

Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki? ?Spider-Man: Daleko od domu?
Peter Parker przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół ? Neda, MJ  i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter ? z wielkimi oporami ? decyduje się pomóc Nickowi Fury?emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.
Występują: Tom Holland, Samuel L. Jackson, Jake Gyllenhaal ?Na bank się uda?
Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?
Występują: Marian Dziędziel, Lech Dyblik, Adam Ferency, Maciej Stuhr ?Królowe zbrodni?
Żony gangsterów terroryzują nowojorską dzielnicę Hell?s Kitchen w 1978 r. Kiedy panowie, dzięki działaniom FBI, trafiają za kratki, kobiety, którym nie pozostało wiele ponad osobiste pobudki, przejmują sprawy irlandzkiej mafii w swoje ręce. Radzą sobie nadspodziewanie dobrze w każdym aspekcie mafijnej działalności ? od przeprowadzania kolejnych przekrętów po dosłowne wykańczanie konkurencji.
Występują: Melissa McCarthy, Tiffany Haddish, Elisabeth Moss

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.