21 10 2017

Co grają w kinie?

21.10.2017, godz.: 08:53
Co grają w kinie?
Fot. Filmweb.pl

W ciągu najbliższych dni w grodziskim kinie będą wyświetlane trzy filmy. Wszystkie to premierowe pozycje.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Ach śpij kochanie”
W Krakowie i okolicach znikają ludzie. W ciągu kilku lat zaginęło 67 osób. Młody milicjant Karski stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Jego przełożeni jednak ją odrzucają. Wkrótce wśród podejrzanych zostaje tylko jeden człowiek – Mazurkiewicz, król życia, kobieciarz, ale i szanowany obywatel. To także człowiek o hipnotycznym uroku i zaskakujących powiązaniach oraz niejasnej przeszłości. Śledztwo Karskiego staje się coraz trudniejsze, znikają mu akta i dowody, a ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu.
Występują: Andrzej Chyra, Tomasz Schuchardt, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski

„Potworna rodzinka” (sobota – środa)
Film animowany przedstawiający perypetie rodziny Sielskich. Pewnego dnia Fay, nieco zbuntowana nastolatka, zabiera całą rodzinę na bal przebierańców. Dziewczyna przebrała się za mumię, jej brat za wilkołaka, ojciec za Frankensteina, a mama za wampirzycę. Jednak na całą rodzinę została rzucona klątwa i ich stroje stały się rzeczywistością – powstała prawdziwie „Potworna rodzinka”. Choć Sielscy chcą za wszelką cenę zdjąć klątwę to okazuje się, że bycie potworem ma swoje dobre strony.

„Thor: Ragnarok” (środa i czwartek)
Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Jest osłabiony, pozbawiony swojego młota. Musi jednak znaleźć sposób, aby wrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Jednak najpierw musi stawić czoła Hulkowi.
Występują: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.