14 03 2015

Co grają w grodziskim kinie?

14.03.2015, godz.: 09:23
Co grają w grodziskim kinie?
fot. Jacek Drygała/Filmweb

Jak co tydzień przedstawiamy repertuar filmów, który zagości na dużym ekranie przy ul. Spółdzielczej w Grodzisku. Każdego dnia (z wyjątkiem poniedziałku 16 marca, kiedy kino będzie nieczynne) kinomani zobaczą obraz Małgorzaty Szumowskiej „Body/Ciało”. Nie zabraknie jednak innych ciekawych propozycji.

PROJEKCJE CODZIENNE (DO 19 MARCA, z wyjątkiem 16 MARCA)
„Body/Ciało”
Dramat Małgorzaty Szumowskiej nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie i nominowany do wyróżnienia w konkursie głównym. Jego oryginalność objawa się w tym, że w twardych realiach życia codziennego nakierowuje widza na doświadczenia spirytyzmu i okultyzmu. Cyniczny prokurator i jego cierpiąca na anoreksję córka próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny – Anna oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.
Występują: Janusz Gajos, Maja Ostaszewska Justyna Suwała

NIEDZIELA 15 MARCA, WTOREK–CZWARTEK 17–19 MARCA
„Focus”
Komedia kryminalna z Willem z Smithem i znaną z „Wilka z Wall Street” Margot Robbie. Emerytowany oszust (Will Smith) bierze pod swoje skrzydła młodą dziewczynę. Ma ją nauczyć fachu i pomóc zdobyć pozycję w biznesie. Wszystko się jednak komplikuje, gdy zaczyna się rodzić między nimi uczucie.

WTOREK–CZWARTEK 17–19 MARCA
„Fru!”
To propozycja dla najmłodszych widzów, na którą jednak z powodzeniem można się wybrać całą rodziną. Żółty ptaszek imieniem Gus czuje się niedoceniany przez stado. Na przekór drwinom kolegów postanawia udowodnić pierzastym pobratymcom, że jego także stać na bohaterski wyczyn. Wkrótce mały skrzydlak o wielkiej odwadze stanie na czele niebezpiecznej i pełnej niezwykłych przygód wyprawy, mającej przeprowadzić ptasie stado wprost do ciepłych krajów. W podniebnej ekspedycji z krańców Europy do serca gorącej Afryki może liczyć na oddanych przyjaciół oraz pomoc pewnej nietuzinkowej biedronki.

CZWARTEK 19 MARCA – Grodziski Klub Filmowy
„Biały Bóg”
Wstrząsający i trzymający w napięciu dramat węgierskiego reżysera Kornéla Mundruczó. 13-letnia Lili walczy o to, by zachować swojego czworonoga, jednak jej ojciec porzuca psa na środku ulicy. Zwierzę błąka się po mieście, na własnej skórze doświadczając, jak okrutni potrafią być ludzie. Hagen ucieka przed hyclami, wpada w pułapkę chciwego bezdomnego, zostaje uwięziony i trenowany do krwawych walk. W końcu dołącza do sfory rozjuszonych psów, które mszczą się na swoich oprawcach.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.