TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

07 2024

Co grają w grodziskich kinach?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: FilmwebCo grają w grodziskich kinach? - Grodzisk News


Po dwie produkcje będą wyświetlane w najbliższych dniach przez Kino Wolność i kino w Centrum Kultury. Nowa produkcja pojawi się również w Planetarium.


KINO W CENTRUM KULTURY

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

„Ciche miejsce: Dzień pierwszy” (sobota–czwartek)
To trzymający w napięciu horror, który nawiązuje do przebojowej serii i pokazuje widzom, co wydarzyło się w dniu, w którym świat ucichł. Kiedy Sam (zwyciężczyni Oscara, Lupita Nyong’o) wraca do miasta, w którym się urodziła, jedyne czego pragnie to kawałek ulubionej pizzy. Zamiast tego zostaje uwięziona w koszmarze na jawie, który może być jej ostatnim dniem na Ziemi. W towarzystwie nieznajomego o imieniu Eric (Joseph Quinn) i jej kota Frodo wyrusza w przerażającą podróż przez zniszczony Nowy York, w którym niebezpieczeństwo czai się wszędzie.
Występują: Lupita Nyong’o, Djimon Hounsou, Joseph Quinn, Alex Wolff„Gru i Minionki: Pod przykrywką” (sobota–czwartek)
W tym roku zobaczymy nowy rozdział, w którym Gru  i Lucy oraz ich córeczki: – Margo , Edith i Agnes powitają nowego członka rodziny Gru juniora! Gru będzie musiał zmierzyć się z nowym nemezis w postaci Maxime’a Le Mala  i jego femme fatale – Valentiny.KINO WOLNOŚĆ
„Powoli” (sobota, niedziela)
Elena (Greta Grinevičiūtė) jest tancerką, a Dovydas (Kęstutis Cicėnas) tłumaczem języka migowego. Oboje pracują ciałem, szukając najlepszego sposobu, by wyrazić – tańcem i ruchem dłoni – najsubtelniejsze sensy i najgłębsze emocje. Wydają się dla siebie stworzeni, jednak różni ich sposób podejścia do sfery seksualnej. Pełni najlepszych chęci sprawdzają więc, czy da się kochać, nie pożądając, próbując wytworzyć swój własny rodzaj intymności.
Film Kavtaradze śmiało podejmuje temat nowych modeli relacji, to kino namiętne i pełne pasji, które jest popisem zarówno świetnej reżyserii, jak i aktorskiej chemii.
Występują: Greta Grinevičiūtė, Kestutis Cicenas, Pijus Ganusauskas„Anatomia upadku” (sobota, niedziela)
Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła go Sandra, żona i matka? Śledczym brakuje dowodów, w sprawie brakuje świadków. Na oczach opinii publicznej Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które mogą zaważyć o wyroku. Proces, który zajmuje wszystkich, toczy się również w głowach widzów, a pytanie, na które szukamy odpowiedzi, brzmi: ‘Czy to zrobiła?’.
Występują: Sandra Hüller, Milo Machado Graner, Swann Arlaud, Antoine ReinartzKINO SFERYCZNE (PLANETARIUM)
„Poza słońcem 2D” (sobota, niedziela)
Celeste razem z Księżycem wyruszą w podróżą po Wszechświecie aby odkryć, czym są egzoplanety i jak można je znaleźć.„Zaczarowany globus 3D” (sobota, niedziela)
Na wakacjach swojego dziadka mała Mia przypadkowo odkrywa tajemniczą machinę astronomiczną. Edek, ekscentryczny wuj Mii, podstępnie zmusza ją do wykorzystania sekretnych mocy urządzenia i zmiany pór roku na Ziemi. Mia szybko orientuje się w potencjalnych konsekwencjach, jednak Edek nie chce odpuścić realizacji swego niecnego planu„Explore 3D” (sobota, niedziela)
Film zabiera nas w podróż. Astronauci opuszczają Ziemię, wykonują dwa manewry Hohmanna i dokują do stacji kosmicznej, a następnie udają się na Marsa...„Na skrzydłach marzeń 3D” (sobota, niedziela)
Okryj wielką tajemnicę latania z Leonardem da Vinci, braćmi Montgolfier, braćmi Wright i innymi pionierami lotnictwa. To niezwykła przygoda z nauką i historią lotnictwa pozwalająca szybować balonem, sterowcem i samolotem. Marzenie o lataniu wyniosło człowieka jeszcze dalej – w kosmos.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Zdecydowanie wolę wyjazd do Warszawy na weekend do kina.

Marcin
06-07-2024 19:59

zdecydowanie warto podróżować. podróże kształcą i poszerzają horyzonty.

Janek
07-07-2024 11:50
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.