03 09 2019

Ciężarówka zerwała ograniczniki i linie energetyczne na Bałtyckiej [FOTO]

03.09.2019, godz.: 13:30
Ciężarówka zerwała ograniczniki i linie energetyczne na Bałtyckiej [FOTO]
fot. Czytelnik

Tuż przed południem na ul. Bałtyckiej zawitał kierowca ciężarówki – kolejny, który myślał, że zmieści się w tunelu mimo ograniczników wysokości. Mylił się… Skutek? Poważnie uszkodzone belki ograniczające wjazd do tunelu i zerwane linie wysokiego napięcia zagrażające przechodniom.

Manewry kierowcy ciężarówki uwiecznił na zdjęciach jeden z kierowców jadących za nim. W czasie rzeczywisty „wyczyny” kierowcy obserwował dyżurny monitoringu miejskiego, który zawiadomił policję.

– Policjanci wezwani przez naszego operatora monitoringu zatrzymali kierowcę ciężarówki i wlepili mu mandat. Jednocześnie z jego ubezpieczenia zostaną pokryte koszty naprawy – mówi nam Dariusz Zalesiński, komendant grodziskiej straży miejskiej.

– Dodam, że nasz patrol musiał zabezpieczać miejsce zerwania linii energetycznej, która swobodnie zwisała w kierunku ulicy i zagrażała porażeniem prądem. Następnie służby techniczne naprawiły ten problem – wyjaśnia.

Zobaczcie „popisy” kierowcy ciężarówki…

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata