reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

06 2016

Ciężarówka zderzyła się z wukadką [AKTUALIZACJA]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Ciężarówka zderzyła się z wukadką [AKTUALIZACJA] - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło kwadrans po północy. Samochód ciężarowy marki MAN jadący w kierunku ul. Sienkiewicza uderzył skład jadący z Warszawy do Grodziska. Uderzenie było na tyle mocne, że pociąg wypadł z toru. W związku z tym przez dłuższy czas (do chwili ściągnięcia wykolejonego pociągu i uszkodzonej ciężarówki) przejazd w ciągu ul. Nadarzyńskiej będzie zamknięty dla ruchu.

Jak na razie nie mamy informacji o poszkodowanych. Więcej informacji na temat tego zdarzenia podamy rano.

AKTUALIZACJA GODZ. 6.40

Jak podaje WKD, ruch pociągów na szlaku Grodzisk Mazowiecki Radońska ? Podkowa Leśna Główna został wstrzymany do odwołania. Na odcinku Podkowa Leśna Główna ? Warszawa Śródmieście WKD w pierwszych godzinach porannego szczytu przewozowego do dyspozycji pozostają trzy składy, które będą w stanie zapewnić częstotliwość co ok. 45?60 minut. W związku z utrudnieniami od rana obowiązuje honorowanie wszystkich rodzajów biletów WKD na odcinku Grodzisk Mazowiecki ? Warszawa Śródmieście w pociągach Kolei Mazowieckich oraz Szybkiej Kolei Miejskiej.

Straż pożarna, która brała udział w zabezpieczeniu miejsca zdarzenia potwierdza, że nikomu nic się nie stało. ? Całe szczęście była to późna godzina i w kolejce nie jechało wielu pasażerów i nikomu nic się nie stało. Ciężarówka została ściągnięta po około dwóch godzinach od momentu zderzenia. Musieliśmy zneutralizować płyny techniczne ciężarówki, które wyciekły na jezdnię ? mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Przejazd kolejowy na ul. Nadarzyńskiej wciąż jest nieprzejezdny. ? Taka sytuacja może potrwać jeszcze co najmniej godzinę zanim uda się ściągnąć pociąg ? mówi nam Krzysztof Kulesza, rzecznik prasowy WKD.

wypadek wkd ustawianie pociagu fot dp7

Policjanci informują, że zarówno maszynista, jak i kierowca MAN-a byli trzeźwi. Są wyznaczone objazdy. ? Policjanci zakończyli sprawę mandatem dla kierującego ciężarówką. Natomiast w związku z utrudnieniami i zamkniętym przejazdem zostały wyznaczone objazdy m.in. ul. Piaskową. Z moich informacji wynika, że droga jest zakorkowana ? informuje asp. Monika Orlik z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

AKTUALIZACJA GODZ. 8.30

Jak poinformował nas Krzysztof Kulesza, rzecznik prasowy WKD, przejazd na ul. Nadarzyńskiej powinien byś przejezdny po godz. 9.00.

Między Podkową a Grodziskiem kursują autobusy komunikacji zastępczej.

AKTUALIZACJA GODZ. 10.00

Jak udało nam się ustalić, pociąg WKD został już ściągnięty z torowiska. Trwają tam teraz prace porządkowe. Prawdopodobnie w ciągu pół godziny uda się wznowić ruch między Podkową a Grodziskiem.

AKTUALIZACJA GODZ. 10.15

Kolejarze podstawili już na tor sprawny pociąg. Lada chwila powinien ruszyć w drogę.

AKTUALIZACJA GODZ. 10.40

Pociągi kursują już normalnie. Przejazd na Nadarzyńskiej otwarto już także dla ruchu kołowego.

przejazd nadarzynska fot piotr antos

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

...

💬︎   dodaj komentarz

To tutaj przydałyby się rogatki i działające światła.

Żukoteka
01-06-2016 07:10

Ale urwał!

Marcel
01-06-2016 07:28

no tak pewnie jechał jak to ciężarówki tam jeżdżą czyli niezgodnie z przepisami i pewny, że skoro o tej godzinie światła na Nadarzyńskiej mają migający żółty to WKD już na pewno śpi w zajezdni i nie opłaca się zdjąć trochę nogi z gazu.

kk
01-06-2016 07:29

pokaż wszystkie komentarze (16)

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.