15 01 2020

Ciężarówka uderzyła w drzewo

15.01.2020, godz.: 11:12
Ciężarówka uderzyła w drzewo
Fot. GrodziskNews.pl

W środę nad ranem w Siestrzeni samochód ciężarowy uderzył w drzewo. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – W miejscowości Siestrzeń na drodze z Grodziska do Żabiej Woli około godziny 4.30 doszło do wypadku. Ciągnik siodłowy wpadł do rowu i uderzył w drzewo – poinformował Henryk.

Policjanci sprawdzają okoliczności zdarzenia. – Nad ranem kierujący ciężarową scanią zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący twierdzi, że coś znalazło się na drodze i trzeba było to ominąć i dlatego zjechał z drogi. Sprawdzamy co mogło być przyczyną tego zdarzenia. Kierujący był trzeźwy. Nikomu nic się nie stało – mówi nam asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl. Kolizja.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata