03 09 2018

Ciężarówka nie zmieściła się w tunelu. Ładunek zablokował drogę [FOTO]

03.09.2018, godz.: 11:21
Ciężarówka nie zmieściła się w tunelu. Ładunek zablokował drogę [FOTO]
fot. Czytelnik

Tuż po godz. 10.00 kierowca ciężarówki przewożącej koparkę usiłował przejechać przez tunel w ciągu ul. Bałtyckiej w Grodzisku. Było jednak zbyt nisko, koparka zawadziła o konstrukcję tunelu i spadła na jezdnię. Są utrudnienia w ruchu.

Pierwszą informację wraz ze zdjęciami nadesłał do nas czytelnik. – Koparka spadła z ciężarówki i zahaczyła o nasz „cudowny” tunel na Bałtyckiej – napisał pan Mariusz.

Policja potwierdza. – Tuż po godz. 10.00 kierowca przewożący koparkę na ciężarówce próbował przejechać przez tunel na Bałtyckiej. Wówczas wystająca koparka zawadziła o konstrukcję tunelu i spadła na jezdnię. Ruch odbywa się wahadłowo po jednym pasie do czasu usunięcia koparki – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Kierowca ciężarówki zostanie prawdopodobnie ukarany mandatem za niezastosowanie się do znaków mówiących o ograniczonej wysokości tunelu – dodaje.

2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Ciężarówka nie zmieściła się w tunelu. Ładunek zablokował drogę [FOTO]”

  1. adamos pisze:

    Debil to za malo…. mandat ?? Dlaczego mandat a nie zabranie prawka? To bezmozg taki on nie ma prawa poruszac sie miedzy innymi uczestnikami ruchu… kto naprawi uszkodzenia ?? My podatnicy grodziscy ? Bo chyba tunel przejelo miasto…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata